Rychlá nápověda

V případě jakýkoliv dalších dotazů, či technických problémů nás prosím neváhejte kontaktovat na email: support@notesoo.cz

Notesoo ze zcela nový online prostor pro sdílení informací, poznávání lidí a třeba i načerpání inspirace. Na rozdíl od jiných médií, Notesoo respektuje Váš názor, který může být jinde cenzurován, upraven, smazán a s tím i pozastavení aktivního používání účtu. Notesoo respektuje svobodu slova a je otevřeným prostorem sdílení informací v rámci slušného projevu a vyjadřování. Prosíme proto uživatele o vzájemnou úctu a vyvarování se zbytečných vulgárních slov. Pojďme si náš prostor udělat co nejvíce příjemný pro nás pro všechny!

Notesoo je možné používat zcela zdarma. Nejsou zde žádné skryté poplatky za zavedení účtu, sdílení obsahu a informací. 

Používání je zcela jednoduché a vše funguje velmi podobně, jak jste tomu zvyklý u jiných alternativních běžně používaných online prostředí. Vytvořte si profil nebo skupinu a sdílejte & komentujte vše, co Vám přijde zajímavé. 

Notesoo maximálně respektuje Váš svobodný názor. Pokud ale chceme zachovat prostředí maximálně uživatelsky přátelské a příjemné, budou mazány POUZE vulgární příspěvky a odkazy na webové stránky obsahující pornografii, nebo jiný nevhodný obsah. 

Provozovatel si také vyhrazuje právo odstranit všechny účty, které obsahují v názvu slovo Notesoo, popř. Notesoocz a jiné podobné uživatelské jména, která mohou působit, že se jedná o provozovatele webu. Uživatel bude před odstraněním účtu předem upozorněn, požádán o změnu jména a bude mu poskytnuto dostatek času ke změně. Děkujeme za pochopení.

100%! Notesoo můžete používat všude tam, kde budete mít internetové připojení. Je možné tak Notesoo sdílet s Vašimi přáteli z celého světa, kteří hovoří česky a vyměňovat si s nimi informace a zážitky. 

Celý projekt je bez nadsázky stále v plenkách a proto si vážíme každého nového uživatele, který se zaregistruje a začne Notesoo používat. Pozvat přátele můžete tak, že jim jednoduše o webu řeknete, zašlete jim odkaz nebo budete přímo sdílet adresu našeho webu. 

Každá hra má své pravidla a i na Notesoo chceme vytvořit prostředí, které bude příjemné pro každého a to bez zbytečných urážek, nadávek a zakázaného obsahu (specifikované v sekci “Podmínky a pravidla”). Pokud na takový komentář nebo příspěvek narazíte, nahlaste je na této emailové adrese určené pro tyto účely: notesoohlaseni@email.cz 

Moc Vám děkujeme. 

JAK ZAČÍT?

Založit si profil na Notesoo je velmi snadné. Jednoduše si vyberte jméno, zadejte Vaší emailovou adresu, zvolte si dostatečně pevné heslo a potvrďte Vaši registraci. 

Posledním krokem je potvrzení registrace, která je nutná udělat na Vašem emailu, který jste zadali. 

Poté již můžete Notesoo používat a jste registrovaným uživatelem.